Avcılar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107925
Adres :
Mustafa Kemal Paşa Mah.istiklal Cad. No:31 K:1 D:2 Mustafakemalpaşa Mah. Avcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
AVCILAR SİGORTA
 
2000 yılında kurulan Avcılar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi başarılı ve saygın geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen sigorta acenteleri  arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Avcılar Sigorta dünya ölçeğinde bilinen saygın sigorta şirketlerinin uzun yıllardır iş ortaklığını yapmakta ve iş ortaklarımızla yakalamış olduğumuz sinerji ile sigortalılarımıza koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
 
Avcılar Sigorta, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Avcılar Sigorta  yine bu bilinç çerçevesinde özellikle trafik güvenliği,  eğitim ve spor alanlarına odaklanan çeşitli  sosyal sorumluluk  projelerini hayata geçirmektedir.
 
Deneyimli personelimiz, modern teknolojik altyapımız ve hukuk prensiplerine bağlı yönetim anlayışımız ile Avcılar Sigorta, Türkiye Sigorta sektörünün en önemli oyuncularından biri olma yolunda ilerlemektedir.
Hizmet Tanımı
İstanbul Avcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Avcılar Kasko Sigortası , İstanbul Avcılar Trafik Sigortası , İstanbul Avcılar Dask Sigortası , İstanbul Avcılar Deprem Sigortası , İstanbul Avcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Avcılar Konut Sigortası , İstanbul Avcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Avcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Avcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Avcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Avcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Avcılar Araç Sigortaları , İstanbul Avcılar

Bu firma 1388 kez ziyaret edilmiştir.