Atanur Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107865
Adres :
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Beycity İş Merkezi No: 103 Cumhuriyet Mah. Beylikdüzü / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
Atanur Sigorta Ltd. Şti. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Şirketimiz yetişmiş uzman kadrosu ile , Anadolu Sigorta, Güneş Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Ergo Sigorta, Liberty Sigorta ve Orient Sigorta acenteliklerine sahiptir. Kasko, trafik, dask, konut, işyeri, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, gemi ve yat sigortaları, seyahat sağlık sigortası ve tüm sorumluluk sigortaları için poliçeleri üretimi yapmaktadır.
 
Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. “Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan ATANUR SİGORTA LTD. ŞTİ. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.
Hizmet Tanımı
İstanbul Beylikdüzü Sigorta Acenteleri , İstanbul Beylikdüzü Kasko Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Trafik Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Dask Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Deprem Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Sağlık Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Konut Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Bireysel Emeklilik , İstanbul Beylikdüzü Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Beylikdüzü İnşaat Sigortası , İstanbul Beylikdüzü İşyeri Sigortası , İstanbul Beylikdüzü Yangın Sigortaları , İstanbul Beylikdüzü

Bu firma 2015 kez ziyaret edilmiştir.