Alsancak Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107682
Adres :
Abide-İ Hürriyet Cd. Aslıhan No:149 K:4 D:17 Şişli Merkez Mah. Şişli / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Değerli Müşterilerimiz,

ALSANCAK Sigorta Acenteliği Hizmetleri Ltd.Şti. olarak amacımız, ailenizi, çalışanlarınızı ve mallarınızı, risk analizinizi yaparak, doğru seçimlerle güvence altına alabilmektir. Bu kapsamda dürüst güvenilir, hızlı, ulaşılabilir, yenilikçi ilkelerimiz  ile sigorta hizmetlerimizi 27 yıldır sürdürmekteyiz.

ALSANCAK Sigorta Acenteliği Hizmetleri Ltd.Şti. olarak ilkelerimiz; sizlere hizmet kalitemizi en iyi biçimde sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, daima ulaşılabilir olmak, müşterilerine güven uyandırmak, saygın ve dürüst olarak algılanmak, işimize değer katarak fark yaratan şirketlerden biri olmak, müşteri odaklı, müşteriyi birinci sıraya koyarak, en iyi hizmeti vermek için sorumluluğu üstlenmek, eğitimli ve dinamik personelimiz ile hizmet vermektir.

Yaşam sürenizce meydana gelebilecek tüm risklerinizin gerçekleşmesi sonucunda, doğacak zararlarınızı gidermek üzere sizlerle kolkola ve birlikte, güvenilir işbirliği içinde çalışmak arzusunda olduğumuzu bilgilerinize arz ederim.

Saygılarımla,
M. Kemal ALSANCAK
Kurucu Ortak / Genel Müdür

Hizmet Tanımı
Kasko Sigortası - Zorunlu Trafik Sigortası - Deprem Sigortası (Dask) - Kasko Poliçesi - İş yeri Sigortası - Ferdi Kaza Sigortası - Seyahat Sigortası - Yangın Sigortası - Sağlık Sigortası - Nakliye (Emtia) Sigortası - Yabancı Sağlık Sigortası - Konut Sigortası branslarında 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu firma 1212 kez ziyaret edilmiştir.