Alemdar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107837
Adres :
Barbaros Mahallesi 8. Sok No:7/b Barbaros Mah. Bağcılar / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

Şirketimiz 2009 yılında kurulmuş olup,HALK SİGORTA,MAPFRE GENEL SİGORTA VE EURO SİGORTA’nin  en uygun ve en kaliteli ürünlerini alternatif fiyat yapısı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Özellikle Konut Sigortası, DASK, Sağlık sigortası, Kasko, Zorunlu Trafik sigortası,Yangın sigortaları, İşyeri poliçeleri, Fabrika, Depo, Turistik Tesis, Nakliyat poliçeleri ve Mali sorumluluk poliçeleri ile tüm sigorta poliçelerini online olarak kesmek suretiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Satın almanız gereken poliçe türleri hakkında detaylı bilgilendirme yaparak size danışmanlık hizmeti vererek en yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamaya gayret sarfediyoruz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak en önemli hizmet anlayışımızdır.

Hizmet Tanımı
İstanbul Bağcılar Sigorta Acenteleri , İstanbul Bağcılar Kasko Sigortası , İstanbul Bağcılar Trafik Sigortası , İstanbul Bağcılar Dask Sigortası , İstanbul Bağcılar Deprem Sigortası , İstanbul Bağcılar Sağlık Sigortası , İstanbul Bağcılar Konut Sigortası , İstanbul Bağcılar Bireysel Emeklilik , İstanbul Bağcılar Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Bağcılar İnşaat Sigortası , İstanbul Bağcılar İşyeri Sigortası , İstanbul Bağcılar Yangın Sigortaları , İstanbul Bağcılar Araç Sigortaları

Bu firma 1648 kez ziyaret edilmiştir.