Aksiyon Kurumsal Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111819
Adres :
Aziziye Mah. Hoşdere Cd. No 121/4 Çankaya / Ankara
Şirket Tanımı
Aksiyon Kurumsal Sigortacılık Ltd. Şti. Eylül 2004'de kurulmuş ve aktif sigortacılık faaliyetine başlamıştır.
 
Kurumsal Pörtföy Uzmanları ile 100 den fazla Firma ve Kamu Kuruluşuna Risk Yönetimi ve Sigorta Danışmanlığı hizmeti vermektedir. 1 000 den fazla müşteri memnuniyetine erişen Bireysel Pörtföyü ile sürekli kendini yenileyen bir yapı ve anlayışla sadece ve sadece sigorta danışmanlığı yapmaya devam ediyor.
 
Bireysel ve kurumsal sigorta ihtiyaçlarına cevap vererek, üstün performanslı proje ve ilişkili sigorta hizmetlerinde müşterisine değişik sigorta alternatif ve stratejilerinden oluşan analizli seçenekler sunmaktadır.
 
Hedefimiz 'bilgi','disiplin' ve 'iyi hizmet'in müşterinin seçimini sağlayacak unsurlar olduğunu unutmadan müşterilerimizin güçlü hissetmelerini sağlamak, dürüst, güvenilir, şeffaf ve yenilikçi bir yaklaşımla, müşteri mutluluğu ve uzun vadeli müşteri ilişkilerini her şey den önde tutan bir anlayış içinde hizmet vermektir.
 
Saygılarımla,
 
 
Orhan YILDIZ
Genel Müdür
Hizmet Tanımı
Çankaya Sigorta Acenteleri , Çankaya Kasko Sigortası , Çankaya Trafik Sigortası , Çankaya Dask Sigortası , Çankaya Deprem Sigortası , Çankaya Sağlık Sigortası , Çankaya Konut Sigortası , Çankaya Bireysel Emeklilik , Çankaya Ferdi Kaza Sigortası , Çankaya İnşaat Sigortası , Çankaya İşyeri Sigortası , Çankaya Yangın Sigortaları , Çankaya Araç Sigortaları , Çankaya Ucuz Trafik Sigortası , Çankaya Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1401 kez ziyaret edilmiştir.