Ag İstanbul Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
109395
Adres :
Merkez Mah. Doğan Araslı Cad. Vahdet İş Merkezi No:135 Kat2 Daire 3 ( Kervancı Çorba Salonu Üstü ) Esenyurt Mah. Esenyurt / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı

AG İSTANBUL SİGORTA, konusunda uzman personeli ile konut, trafik, yangın, nakliyat, mühendislik,bireysel emeklilik, tarım gibi tüm sigortacılık branşlarında Türkiye`nin önde gelen sigorta şirketlerinin yetkili acenteliğini yapmaktadır.

 

AG İSTANBUL SİGORTA `nın ana ilkesi; yenilikçi, rekabetçi, azami müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel kadrosuyla sigorta sektöründeki başarılarını sürdürmektir. Bizim işimiz güven olayıdır. Bunu gerçekleştirmek için müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak, verdiğimiz sözü tutarak müşterilerimizin güvenini kazanmak, takım çalışması yapmak, şirket hedeflerini yakalamak, her zaman dürüst çalışmak, sigorta ihtiyaçlarını gerçekçi fiyatlarla tüketiciye sunmaktır.

 

Yangın, nakliyat, kaza, mühendislik, hukuksal koruma, tarım ve hayvan, hayat gibi ana sigorta branşlarının yanı sıra konut ve işyeri yangın paket poliçeleri hırsızlık, ferdi kaza, para nakli, cam kınlması, sorumluluk, otel paket sigortası, kar kaybı, kasko, trafik, yeşil kart gibi sigorta türleriyle yaşamın her alanında AG İSTANBUL SİGORTA güvencesi yaşanmaktadır.

 

Sektörün rekabet ortamı içinde sigortalıya en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaçlayan şirketimiz, en iyi sigorta şirketleriyle çalışmaktadır.

 

ANADOLU SİGORTA   AXA SİGORTA   SOMPO SİGORTA   ETHİCA SİGORTA  MAPFRE  GROUPAMA  AİG

 

VİSYONUMUZ

 

Sigortacılığın tüm alanlarındaki ürün çeşitlerimizle müşterilerimizin ihtiyacı olan poliçeleri en geniş teminat,en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunabilmek için AG İSTANBUL SİGORTA olarak sigorta sektöründeki her türlü yeniliği yakından izleyerek sonsuz müşteri memnuniyetini esas almaktayız

 

MİSYONUMUZ

 

Sigortalının misyonuna, stratejik amaç ve hedeflerine erişebilmesi için sahip olduğu, maddi ve manevi varlıklarının, öngörülemeyen durumlar sonucu zarar görmesi halinde zararının tamamının karşılanabilmesi için, gerekli performans göstergelerinden yararlanarak sigortalının maddi ve manevi bütün bileşenleri hakkında veri toplanması ve maksimum kalitede sigortacılık hizmetinin verilmesidir

Hizmet Tanımı
İstanbul Esenyurt Sigorta Acenteleri , İstanbul Esenyurt Kasko Sigortası , İstanbul Esenyurt Trafik Sigortası , İstanbul Esenyurt Dask Sigortası , İstanbul Esenyurt Deprem Sigortası , İstanbul Esenyurt Sağlık Sigortası , İstanbul Esenyurt Konut Sigortası , İstanbul Esenyurt Bireysel Emeklilik , İstanbul Esenyurt Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Esenyurt İnşaat Sigortası , İstanbul Esenyurt İşyeri Sigortası , İstanbul Esenyurt Yangın Sigortaları Hizmeti Vermekteyiz.

Bu firma 1225 kez ziyaret edilmiştir.