Acar Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
111700
Adres :
İstiklal Mah. Mithatpaşa Cd. Kalyoncu-Ergun-Ertunç İş Merkezi No: 18 K: 3 D:12 Ümraniye/İstanbul
Şirket Tanımı

Acar  Sigorta 20 yılı aşkın süredir,  ülkemizde faaliyet gösteren güçlü sigorta şirketlerinin acenteliğini yapmaktadır. Şirketimiz sigortacılık alanında ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliği için gerekli olan uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık ve mevzuat bilgisine sahiptir.

Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerini sigortacılık hakkında bilgilendirmek ve bilinçlendirmek, müşterinin ihtiyacını doğru ve tam belirlemek ve talebini karşılayacak ürünü sunmak konusunda yönlendirici bir rol üstlenerek müşteri odaklı bir anlayış benimsemektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti açısından hizmet kalitesinin sürekliliği, sigortalının isteğine hızlı ve eksiksiz cevap vererek  “Sigortacı Hasarda Belli Olur” sloganıyla farklılığımızı ortaya koymaktayız.

Her bir Acar Sigorta çalışanı şirketimiz faaliyet alanı içine giren  konularda etkinliğin ve verimliliğin artırılması amacıyla öneri geliştirme sorumluluğuna ve bilincine sahiptir. Çalışma arkadaşlarımız,  müşterilerimizden gelen görüş ve eleştirilerin önemini ve değerini bilerek, müşterimizin memnuniyetini sağlama ve sürekli kılma yönünde gayret gösterme anlayışını hedef almıştır.

Hizmet Tanımı
Ümraniye Sigorta Acenteleri , Ümraniye Kasko Sigortası , Ümraniye Trafik Sigortası , Ümraniye Dask Sigortası , Ümraniye Deprem Sigortası , Ümraniye Sağlık Sigortası , Ümraniye Konut Sigortası , Ümraniye Bireysel Emeklilik , Ümraniye Ferdi Kaza Sigortası , Ümraniye İnşaat Sigortası , Ümraniye İşyeri Sigortası , Ümraniye Yangın Sigortaları , Ümraniye Araç Sigortaları , Ümraniye Ucuz Trafik Sigortası , Ümraniye Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1143 kez ziyaret edilmiştir.