Abm Sigorta Acentesi

İletişim
Firma No :
107936
Adres :
Mah Maslak Çeşme Caddesi Kemal Sokak No:1/e Küçükçekmece / İstanbul (Avr)
Şirket Tanımı
1989 yılında sigortacılığa başlayan Şirket kurucumuz TECRÜBE VE DENEYİMİYLE 2002 yılında ABM Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti'ni kurarak AK SİGORTA yetkili acentası olarak faaliyete başlamıştır.2009 yılından itibaren sektörde artan rekabet ortamından poliçe teminatları ve hizmet kalitesi açısından yüksek olan AK SİGORTA ve LİBERTY SİGORTA yetkili acentesi olarak faaliyetini sürdürmektedir.
 
Bir aile şirketi olan ABM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. müşterilerinide aile gibi görerek ilişkilerinin ticari anlayış ile değil,dost arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir.
 
ABM Sigorta, AK Sigorta ve LİBERTY Sigorta yetkili acentesi olarak müşterilerimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi görerek poliçe satın alırken,risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarların giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.
 
"SİZ, ÇALIŞARAK VAR ETTİĞİNİZ DEĞERLERİ YÜKSELTMEK,BİZ BU DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN VARIZ"
 
Vizyonumuz
 
Müşteri memnuniyetini ve işlem hızını maksimum seviyede tutarak müşterilerimizie kendilerine tam anlamıyla güvende hissettirmektir.Müşterilerimizin güveni ile büyümek ve pörtföyümüzün coğrafi sınırlarını gerek şube gerekse acentelik şeklinde genişleterek tüm ülkeye yerinde hizmet verebilen dinamik bir yapıya ulaşmaktır.
 
"SİZ SADECE HAYATIN TADINI ÇIKARTIN"
 
Ülkemizde sigorta sektöründe bundan çok kısa süre önce insanların ön yargı ile baktıkları bir sektör olmaktan çıkıp, Artık hayatımızda ve gelişmemizde ne akdar önemli olduğu herkes tarafından kabul edilmiştir.
 
Bununla birlikte sigorta kelimesi hayatımızda çok kullanılan bir kelime olup, sektörde artık yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren,teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok güçlü sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.
 
Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar.Poliçe satın alırken yada risklerini bir sigorta şirketine devrederken; finansal gücü,poliçe kapsamı,hasar sonrası hizmetlerin hızı,formalitelerin azlığı,güvenirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler.
Hizmet Tanımı
İstanbul Küçükçekmece Sigorta Acenteleri , İstanbul Küçükçekmece Kasko Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Trafik Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Dask Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Deprem Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Sağlık Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Konut Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Bireysel Emeklilik , İstanbul Küçükçekmece Ferdi Kaza Sigortası , İstanbul Küçükçekmece İnşaat Sigortası , İstanbul Küçükçekmece İşyeri Sigortası , İstanbul Küçükçekmece Yangın Sigortaları

Bu firma 2111 kez ziyaret edilmiştir.