24 Saat Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.şti.

İletişim
Firma No :
111765
Adres :
esentepe Mh. İnönü Cd. No:147 K: 3 No: 30 Kartal Kule İstanbul
Şirket Tanımı
24 Saat Sigorta
2010 Yılında kurulmuş olan 24 Saat Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, sigortacılık mesleğinde mesai saati kavramı olmadığını düşünerek bir yola çıkmış, zaman, mekân kavramlarını geride bırakarak günün her saati hizmet verme ilkesi ile hareket etmiş. Sadece poliçe aşamasında değil hasar anında da tüm Türkiye’deki müşteri portföyünün memnuniyetini sağlayarak ilerlemektedir. 

Poliçe satın almanızın yanı sıra devam eden yıl yenileme zamanınız da takip olunup unutma ihtimalinize ilişkin bilgilendirmekte şirketin vazife edindiği kurallar arasındadır. 

Memnun olan bir müşterinin onlarca müşterinin gelmesine sebep olduğunun bilincinde olan firma aynı kaliteli hizmetin her irtibat kuran müşteri adayına veya mevcut müşterilerine eşit oranda sunulması noktasında çok hassastır. 

Tüm sigorta ürünlerinin üretilebilmesi noktasında destek olabilecek bilgi birikim ve donanıma sahip olan şirket, uzman personel ve çağrı merkezi ile aramanızı beklemektedir.
Hizmet Tanımı
Kartal Sigorta Acenteleri , Kartal Kasko Sigortası , Kartal Trafik Sigortası , Kartal Dask Sigortası , Kartal Deprem Sigortası , Kartal Sağlık Sigortası , Kartal Konut Sigortası , Kartal Bireysel Emeklilik , Kartal Ferdi Kaza Sigortası , Kartal İnşaat Sigortası , Kartal İşyeri Sigortası , Kartal Yangın Sigortaları , Kartal Araç Sigortaları , Kartal Ucuz Trafik Sigortası , Kartal Ucuz Kasko Sigortası

Bu firma 1235 kez ziyaret edilmiştir.