Evde paketleme işi ilanları ile iş sahibi olun

Evde paketleme işi ilanları ile iş sahibi olun

Evde paketleme işi ilanları ile iş sahibi olun
Ücretsiz İlan Sitesi

Evde paketleme işi oldukça rağbet görüyor. Özellikle gününün çoğunu evde geçiren kişiler evde paketleme işlerine yöneliyor. Evde paketleme işi veren firmaları bulmak için internet ve sosyal medya kullanılıyor. Paketleme işi denilince akla birçok materyal gelebiliyor. Sabun paketleme, kına paketleme, boncuk paketleme, düğme paketleme, mandal paketleme ve benzeri paketleme işleri bulunuyor. Evde paketleme işi yaparak ayda 2.500 TL gelir sağlamak mümkün.

Evde paketleme işi ilanları oldukça rağbet görüyor

Özellikle bayanlar evde paketleme işlerine oldukça önem veriyor. Türkiye gittikçe büyüyor, bu büyüme birçok sektöre direkt olarak yansıyor. Bu yansımanın bir etkisi de evde yapılabilecek ek işlerde artışa neden oluyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok firma her ay yeniden ilan açıyor. Bu ilanlar aracılığıyla evde paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün.

Türkiye’de hemen hemen her fabrikanın paketleme bölümü bulunuyor. İster oyuncak olsun, ister sabun olsun hiç fark etmez bu fabrikaların ürünlerinin paketleme olmadan piyasaya çıkma şansı yok. Fabrikalar bu paketleme bölümü için 50 personel alıp, hepsine asgari ücret verip SGK’larını yatırmak, yol ve yemek masraflarını ödemek büyük bir külfet durumuna geliyor. Bu nedenle Batı ülkelerinde olduğu gibi fabrikalar bu yol yerine evde paketleme işi vermeye başladı. Bu paketleme işlerini almak ise eskiye nazaran kolay değil. Zira fabrikalar bu konuda 1 kişiyle muhatap olmak için işi şirketlere veriyor, evde ek iş alan kişilerle de bu şirketler muhatap oluyor.

Sabun paketleme işi

evde-sabun-paketleme-işi

Son zamanlarda özellikle organik birçok sabun firması ortaya çıktı. Bu şirketler genellikle 5-10 personel ile işletilen iş yerleri olduğu için paketleme bölümüne ek istihdam oluşturmak yerine evde ek iş olarak sabun paketleme işi veriyor. Anadolu’nun birçok şehrinde bu tür sabun firmaları bulunmaktadır. Genellikle bu tür sabun üreten fabrika yada atölyeler toptancılar sitesi yakınlarında bulunur. Size 10 – 20 bin sabun ve paket gönderirler ve bu sabunları paketlere 6’şar yada 12’şer şekilde yerleştirmeniz istenir. 1 kişi için aylık ortalama gelir 700 TL civarında.

Kına paketleme işi

evde-kina-paketleme-işi

Genellikle evlilik öncesi düzenlenen Kına Gecelerinde ve düğünlerde misafirlere dağıtılan kınalar da birçok firma tarafından satışa sunulan bir ürün. Ancak bu ürünleri paketlemek de şirketler ve firmalar için büyük bir sorun. Bu sorunu aşmak içinde evlere ek iş veriliyor. Her şehirde ve ilçede mutlaka kına satan iş yerleri var, bu iş yerlerine giderek evde kına paketleme işi almanız kolay. Paketleme işine göre ise bu işte daha az gelir bulunuyor. Ortalama olarak 1 kişi ile 1 ayda günde 4-5 saat çalışarak 600 TL ek gelir elde edebiliyorsunuz.

Kürdan paketleme işi

evde-kürdan-paketleme-işi

Eskiden kürdan satışı yapan firmalar genellikle devasa bir pakette kürdanları işletmelere gönderiyordu. Ancak bakanlık nedeniyle artık kürdanların da paketlenmesi gerekiyor. Bu nedenle bu tür firmalar bu konuda değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu iş için onlarca personel istihdam etmesi gereken firmalar bunun yerine evde ek iş veriyor. Şehrinizdeki kürdan imalatı yapan işletmelere giderek bu iş rahatlıkla alınabiliyor. 1 kişi bu ek iş ile ayda en fazla 550 TL kazanç elde edebiliyor.

Boncuk paketleme

evde-boncuk-paketleme-işi

Eskiye nazaran daha az şirket tarafından verilen boncuk paketleme işi de birçok atölye tarafından genellikle mahallede bulunan ev hanımlarına verilen bir işti. Ancak dediğimiz gibi eskiye nazaran boncuk paketleme işi daha az var. Bu nedenle diğer paketleme işlerine yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Bu işte ortalama aylık 300 TL civarı kazanılabiliyor.

Düğme paketleme

evde-düğme-paketleme-işi

Uzun yıllardır aktif olan ve hala da sıklıkla evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi genellikle konfeksiyon tarafından veriliyor. Her şehirde yüzlerce konfeksiyon atölyesi bulmak mümkün. Özellikle pantolon ve gömlek üreten atölyelerde bu iş çok fazla bulunabiliyor. Mutlaka değerlendirmenizi önerdiğimiz evde ek iş fikirleri arasında yer alıyor. Ayrıca en basit paketleme işlerinden bir tanesidir. Aylık ortalama geliri bir kişi için 500 TL civarında. Konfeksiyonlara uğramanızı öneriyoruz.

Evde mandal paketleme işi

evde-mandal-paketleme-işi

Eskiye nazaran mandal ihtiyaçları azalmış gibi görünebilir ancak Türkiye’de hala ciddi bir satış potansiyeline sahip. Birçok şehirde mandal üretimi yapan şirketler var, bu şirketlerdeki makinelerde seri üretim olarak mandal üretiliyor ancak paketleme için makineler yok. Bu durumda da şirket yeni personel almak yerine evlere ek iş veriyor. Mandallar 6’lı 12’li ve 24’lü paketlere konuluyor. Aylık bu iş ile 600 TL civarında kazanmanız mümkün.

Evde mum paketleme işi

evde-mum-paketleme-işi-2019

Evde mum paketleme işi ile ayda 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Evde iş imkanları arasında paketleme işleri oldukça rağbet görüyor. Gün boyu zamanının büyük bir çoğunluğunu evde geçirenler kadın erkek fark etmeksizin paketleme işlerinden rahatlıkla para kazanabiliyor. Evde mevlit şekeri paketleme, evde plastik toka paketleme, evde maket bıçağı ucu paketleme, evde galoş paketleme gibi birçok evde ek iş imkanı bulunuyor.

Evde paketleme işi veren firmalarla nasıl iletişim kurulur?

Peki Firmalara İletişim nasıl olacağını sizlere anlatalım; Firmalarımıza internet aracılığı ile çeşitli sosyal ağlardan ve sistem aracılığı ile ulaşmanız kolay ve mümkün olacaktır. İletişim nasıl olur?

Hem çok kolay hem de parası iyi bir iş imkanı olduğu görünüyor. Sizlerde bu işi bu işi yapmak böyle güzel paralar kazanmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kutumuza yorum kutusuna mail adreslerinizi yazabilir bu sayede kolay bir yol ile bizlere ulaşabilirsiniz. Önemli bir not olarak arkadaşlar kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaranızı veya TC kimlik bilgilerinizi yorum kutusuna yazmayınız. Herkese bol kazançlar.

Yorumlar

Henüz bir yorum yapılmamış. Haydi ilk yorumu sen yap.

 Evde Mum Paketleme işi ile Ayda 2.000 TL Kazanç

evde-mum-paketleme-işi-ek-iş-ek-gelir-2019

 

Evde mum paketleme işi ile ayda 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Evde iş imkanları arasında paketleme işleri oldukça rağbet görüyor. Gün boyu zamanının büyük bir çoğunluğunu evde geçirenler kadın erkek fark etmeksizin paketleme işlerinden rahatlıkla para kazanabiliyor. Evde mevlit şekeri paketleme, evde plastik toka paketleme, evde maket bıçağı ucu paketleme, evde galoş paketleme gibi birçok evde ek iş imkanı bulunuyor.

Evde mum paketleme işi ile ek kazanç elde edebilirsiniz

evde mum paketleme işi

evde mum paketleme işi

Evde mum paketleme ek işi ile kazanç bayanlarımıza sunulan bir iş sahası olmakla birlikte evlerinizde geçen zamanı nakde çevirmeniz ve ekonomik özgürlüğünüzü kazanmanız için sunulan bir fırsat günümüz şartlarında böyle kolay bir olan evde mum paketleme ek işi, yüksek kazançlı bir meslek olarak ortaya çıkan evde mum paketleme ek işi sizleri düşünerek çıkan kolay bir ekonomik yoldur. Günümüzde iş imkanları kısıtlı olduğu bu zor günlerde siz bayanlarımızı düşünerek böyle güzel bir iş imkanı olan evde mum paketleme ek işi bayanlarımız için kaçırılmaz bir fırsattır. Bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz. Sizler de bu evde mum paketleme ek işi ile ek kazanç nasıl yapılır,ne kadar para kazanılır diye merak ediyorsanız makalemizi okumanız yeterli olacaktır şimdiden teşekkür ederiz tüm bayanlarımıza öneririz.

Evde mum paketleme ek işi nasıl yapılır?

Evde ek işi piyasası çoğunlukla yaz aylarında tercih edilen bir meslektir. Evinizde ufak ek işler yardımı ile maaş büyüklüğünde para kazanmanız mümkün olacaktır. Şimdi sizlerle evde ek iş olarak mum paketleme konusunda konuşacağız. Özellikle kutlama gibi özel günlerin vazgeçilmeyen bir aksesuarı olan mumları paketleyip büyük miktarda paralar kazanabilirsiniz. Mum paketleme için bu işi sizlere veren firmalar sizlere koliler yardımı ile gereken malzemeleri sizlere ulaştırılmaktadır. Küçük mumları sert plastik plastikten yapılmış kutulara yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Evinizde ister kendiniz,ister bir arkadaş yardımı ile isterseniz de ailenizle kuracağınız bir grupla bu işi hem daha kolay hem daha profesyonel yapabilirsiniz. Bu durum hem sizi hem de yakın çevrenizi kazandıracaktır. Eve mum paketleme işi veren firmalar; sizlere aylık ortalama olarak 8-9 bin mum gönderimi yapılmaktadırlar.

Firmalarla iletişim nasıl kurulur?

Peki Firmalara İletişim nasıl olacağını sizlere anlatalım; Firmalarımıza internet aracılığı ile çeşitli sosyal ağlardan ve sistem aracılığı ile ulaşmanız kolay ve mümkün olacaktır. İletişim nasıl olur?

 

Hem çok kolay hem de parası iyi bir iş imkanı olduğu görünüyor. Sizlerde bu işi bu işi yapmak böyle güzel paralar kazanmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kutumuza yorum kutusuna mail adreslerinizi yazabilir bu sayede kolay bir yol ile bizlere ulaşabilirsiniz. Önemli bir not olarak arkadaşlar kötü amaçlı kullanımları önlemek için telefon numaranızı veya TC kimlik bilgilerinizi yorum kutusuna yazmayınız. Herkese bol kazançlar.