Aile Arasında Filmi Nerede Çekildi?

Gülse Birsel’in kaleme aldığı ve Ozan Açıktan’ın yönettiği Aile Arasında filmi, vizyona girmeden büyük bir merak uyandırdı. Solmaz, Fikret ve Zeynep’in yaşadığı trajikomik olayları konu alan Aile Arasında, vizyona girdiği ilk andan itibaren izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Aile Arasında Filmi Nerede Çekildi?
Ücretsiz İlan Sitesi

Gülse Birsel’in kaleme aldığı ve Ozan Açıktan’ın yönettiği Aile Arasında filmi, vizyona girmeden büyük bir merak uyandırdı. Solmaz, Fikret ve Zeynep’in yaşadığı trajikomik olayları konu alan Aile Arasında, vizyona girdiği ilk andan itibaren izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Aile Arasında filminin konusu nedir?

aile arasında ile ilgili görsel sonucu

Usta oyuncuların bir araya geldiği Aile Arasında filmi Fikret’in 21 yıllık eşi tarafından, Solmaz’ın ise 21 yıllık sevgilisi tarafından terk edilmesi ile başlıyor. Müzikhol vokalisti olan Solmaz, komik bir tesadüf sayesinde Fikret ile tanışıyor. Bu sırada Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisinden evlilik teklifi alıyor. Zeynep sevgilisine ailesi hakkında yalanlar söylediğinden, Solmaz da Fikret’ten Zeynep’in babası rolünü oynamasını istiyor.

aile arasında ile ilgili görsel sonucu

Emniyet müdürü, saygın bir adam rolüne bürünen Fikret, bir kız isteme ve bir düğün ile bu işin biteceğini umut ediyor. Ancak damadın ailesi, geleneklerine bağlı olduğundan oldukça coşkulu bir düğün istiyor. Yalan söylemeyi beceremeyen nevrotik Fikret ise, kebapçı zinciri sahibi olan mafyatik aileye karşı hayatının rolünü yapmaya çalışıyor. Düğün işi birdenbire bambaşka bir hâl alınca Fikret de kendini olağanüstü olayların içinde buluyor. Zorlu bir düğün süreci yaşayan Solmaz, Zeynep ve Fikret; Adanalı mafyatik aile ile başa çıkabilecek mi?

Aile Arasında filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

aile arasında ile ilgili görsel sonucu

Komedi ve ilginçlikler dolu senaryosu ile dikkat çeken Aile Arasında, usta oyuncu kadrosu ile de öne çıkıyor. 21 yıllık eşi tarafından bir anda terk edilen, Engin Günaydın’ın canlandırdığı Fikret karakteri, hiç yalan söyleyemeyen nevrotik bir adam. Tedirgin bir insan olan Fikret karakteri, kendini bir anda yalanlar ve entrikalar silsilesi içerisinde buluyor ve olanlar oluyor.

21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından terk edilen Demet Evgar’ın canlandırdığı Solmaz karakteri ise, müzikhol vokalisti. Solmaz, Fikret ile komik bir tesadüfle tanışıyor ve Su Kutlu’nun canlandırdığı kızı Zeynep’in evlilik sürecine onu da dahil etmek zorunda kalıyor. Bu isimler dışında Aile Arasında’nın kadrosunda Gülse Birsel, Şevket Çoruh, Erdal  Özyağcılar, Devrim Yakut, Erdal Cindoruk gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Aile Arasında filmi nerede çekildi?

aile arasında ile ilgili görsel sonucu

Eğlenceli konusu, usta oyuncuların bulunduğu oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Aile Arasında, izleyiciye eğlence ve kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Solmaz karakterinin kızının kebapçı zinciri sahibi olan sevgilisi ile evlenme kararı alması üzerine düğün telaşına giren bir aileyi anlatan Aile Arasında filminin büyük bir bölümü Adana’da çekildi. Kimi sahneleri de İstanbul’un Cihangir semtinde çekilen film, eğlenceli bir aile komedisi.